• aside

Українські зерносушарки – оптимальний вибір аграріїв

Зерносушарки вітчизняного виробництва – вигідне та економне вкладення Ваших коштів, яке здатне окупитися в найкоротший термін.

Кваліфіковані спеціалісти ФОП Усатий В.В. протягом останніх п’яти років займаються виробництвом зерносушарок продуктивністю  від 5 до 200 т/добу, а також зернометачів, зерноочисних машин, ЗАВів, теплогенераторів.

Для оптимального вибору продуктивності зерносушарки та обговорення всіх  питань щодо її виробництва – за домовленістю – здійснюється виїзд спеціалістів-технічних консультантів у  господарство замовника.

Термін гарантії на зерносушарки  – від 2 років.

Доставка здійснюється в більшості випадків самовивозом, проте в окремих випадках можлива доставка зерносушарки виробником.

Встановлення зерносушарки здійснюється як самим замовником (після короткого інструктажу), так і виробником (за домовленістю).

Протягом експлуатації зерносушарки спеціалісти здійснюють безкоштовний інформаційно-консультативний супровід.

Технічне обслуговування зерносушарки провадиться спеціалістами ФОП Усатий В.В.

Все вищевикладене являється достатнім аргументом для вибору саме українських зерносушарок, які дуже швидко окупаються.  Зараз настав найкращий час для вкладення Ваших коштів у продукт, який збільшить Ваш дохід у декілька раз.

Подбайте про свій урожай !

Дозвольте собі отримати прибуток!

Posted in:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *