Працює без підзарядки

  1. zaryad

Як повідомляє  “Добрі новини з України” :

” Під керівництвом старшого наукового співробітника Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України Владислава Кисельова створили батарейку, яка може працювати 12 років – саме стільки триває період напіврозпаду тритію.

За словами вченого, батарейку можна використовувати замість акумуляторів для мобільних телефонів і автомобілів: “Моя батарейка не акумулює енергію, вона її виробляє. Я використовував природні властивості тритію (один з ізотопів водню). На неї потрапляють електрони, за рахунок чого і виробляється струм. Я використовував замість сонячної батареї так звану паливну комірку (електрохімічний пристрій). Завдяки цьому моя батарея в тисячу разів продуктивніша, ніж її американський аналог. Зазначу, ці комірки придумали у 30-х роках минулого століття в Україні. Вони знайшли застосування в народному господарстві, проте енергію з їх допомогою ніхто отримувати не зміг. А нам це вдалося, тому що ми зуміли вдосконалити комірку. Все робили за свій рахунок”.

Один бізнесмен з Туреччини зацікавився розробкою, наразі тривають переговори з представниками бізнесу Китаю щодо фінансування створення підприємства з виробництва акумуляторів для стільникових телефонів.

У разі успіху проекту мобільні телефони стануть незалежними від електричних розеток.  “

Posted in:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *