Зерносушарки конвеєрного типу

Зерносушарки конвеєрного типу

У конвеєрній системі сушіння використовується відносно великий повітряний потік у порівнянні з іншими сушарками. Даний факт дає можливість досягати хороших результатів сушки навіть при низьких температурах агента сушіння для таких культур як насіння трави, ріпак, солодовий ячмінь, зернобобові, зернові насіння та ін.

Зерно просушується дуже рівномірно через відсутність струменевих течій агента сушіння (спостерігається на сушарках гравітаційного типу при локальному «застряванні» грудок вологого продукту). Принцип конвеєра забезпечує однакову контрольовану тривалість просушування всього зерна для будь-яких культур різної вологості. Повне перемішування зерна досягається за рахунок напрямку руху зернового потоку зверху вниз.

Показником якості системи сушки безперервного потоку конвеєрного типу є популярність сушарок конвеєрного типу серед переробників солодового ячменю. Для забезпечення одночасного проростання цієї культури з подальшим процесом ферментизації, особливо важлива рівномірна просушка зерна.

У випадках сушіння зернових з особливо високим відсотковим вмістом вологи на сушарках конвеєрного типу досягнуті чудові результати. Протилежність тому – прості вертикальні сушарки, в яких вологий урожай може зависнути і утворити затор в каналі. Це неможливо на сушарках конвеєрного типу. Більш того, конструкція унікального ложа унеможливлює застрявання окремих зерен або нечистот, що знижує до мінімуму ризик виникнення пожежі.

Крім того – пропоновані сушарки безперервного потоку конвеєрного типу володіють рідкісною можливістю сушити зерно без його попереднього очищення. Це означає, що зерно може бути очищено набагато краще (мокре зерно дуже важко очистити). Нова сушарка здатна впоратися з зерном в будь-якому стані, навіть при найвищій вологості і ступеня забруднення. Знову ж таки, це досягається за рахунок конвеєрного принципу роботи, який не дає зерну можливості застрягти в сушарці.

Ще одна перевага конвеєрного принципу сушіння – це можливість регулювати глибину шару в залежності від вологості зерна. Чим вище вологість, тим менше глибина шару зерна.

При цій системі зерно не страждає від підвищеного тиску, не мнеться і рухається вільно, на відміну від сушарок баштового типу з фіксованою висотою насипу. Використання пропонованої системи призводить до дуже гарних показників характеристик зерна.

Чистка сушарки дуже проста. Ложе, по якому рухається просушують зерно, має функцію самоочищення і кожна частина сушарки легкодоступна.

НОВІ СУШАРКИ безперервного потоку конвеєрного типу GROTTER  дуже надійні, сконструйовані і виготовлені так, що служать нашим клієнтам довгі роки.

Ложе сушарки сконструйовано з нержавіючої сталі AISI 4130 2.0 мм, це забезпечує відмінний і довгостроковий захист проти абразивного зносу різними зерновими культурами.

Сушки подвійного безперервного потоку особливо ефективні в плані споживання енергоносіїв за рахунок повторного використання всього тепла із зони охолодження висушеного зерна, поставляються в комплекті з пультом управління та контролю, а також можуть комплектуватися газовими пальниками. Є технічні рішення по комплектації даних сушок теплогенераторами на твердому паливі, можна використовувати дрова, тирсу, пелети, солому та солом’яні тюки заданих параметрів.

Сушарки прості в управлінні та надійні, укомплектовані усією необхідною автоматикою та датчиками контроля.

Термін виготовлення від 1-го до 3-х місяців в залежності від продуктивності.

На відміну від зерносушарок модульного чи шахтного типу, у котрих виділення зернового пилу багаторазово перевищує гранично допустимі концентрації, у сушилок подвійного безперервного потоку GROTTER  пиловиділення дуже незначне, а пил що виділяється можна легко зібрати чи в спеціальній осадовій камері, чи видалити, підключивши до загальної системи аспірації зерносховища.

Вся детальна інформація про процес сушіння за цим посиланням  –  натисніть “детальна схема сушіння у конвеєрних зерносушарках”

Вартість вказана з урахуванням газо-пальникової системи.

До прайсової вартості не входить:

  • проектно-вишукувальні роботи(при необхідності);

  • загально-будівельні та фундаментні роботи (вимоги до фундаменту та креслення фундаменту надаємо);

  • обладнання для транспортування зернових до сушарки та від сушарки (обраховуємо та виготовляємо індивідуально під кожен об’єкт окремо за погодженням з замовником);

  • монтаж та погодження систем газопідведення (вирішуємо в кожному випадку окремо);

  • вартість поставки на об’єкт;

  • вартість відвантаження підйомною технікою на місце встановлення.

Гарантійний термін – два роки від запуску.

Для моделей від 6,0 т/год та вище можливе часткове відтермінування платежів до 1 року до 40%.

При 100% передплаті чи відтермінуванні виготовлення можливі знижки.

Моделі від 24,0 т/год та вище складаються з двох модулів та вимагають для транспортування додаткових транспортних засобів.

Довідково: щоб переглянути інформацію про інші  зерносушарки,  натисніть “зерносушарки поточного типу” або  “зерносушильні комплекси OPTIMA+TG”

Основні технічні характеристики зерносушарок конвеєрного типу GROTTER 

 

Назва зерносушарки Потужність сушіння по кукурудзі при зніманні 10% волог.,т/год Ціна агрегату на 01.01.2020 р.,тис.грн без ПДВ
GROTTER -1.5 1.5 750.0
GROTTER-3 3 1150.0
GROTTER-4 4 1300.0
GROTTER-6 6 1900.0
GROTTER-7.5 7.5 2200.0
GROTTER-9 9 2400.0
GROTTER-10 10 2900.0
GROTTER-12 12 3200.0
GROTTER-15 15 3500.0
GROTTER-18 18 3800.0
GROTTER-20 20 4300.0
GROTTER-24 24 4800.0
GROTTER-30 30 6000.0
GROTTER-35 35 7200.0
GROTTER-40 40 7700.0
GROTTER-45 45 8700.0
GROTTER-60 60 10900.0
GROTTER-70 70 12200.0
GROTTER-80 80 13300.0

[/section]

Фотогалерея ФОП УСАТИЙ В.Г.

[/section]

[/section]