Запитання-відповідь

Ми зібрали відповіді на питання щодо експлуатації зерносушарок, які задають найчастіше. Телефонуйте, задавайте додаткові питання: 096 542 58 52, 095 413 59 10 (технічний супровід, Юрій)

 

Чи варто купувати зерносушарку?

Варто, якщо:

  1. Ви зацікавлені у додатковій великій економії витрат на сушку зерна (порахуйте, скільки витрачаєте на просушку зерна зараз і порівняйте з витратами при сушці своєю зерносушаркою).

  2. Ви хочете отримати суттєвий додатковий прибуток (окупність сушарки, залежно від обсягів просушеного зерна, зазвичай менше одного сезону! І зерносушарка приносить прибуток Вам, агровиробнику! ).

  3. Хочете прибрати ризики високої вологості зерна після збирання урожаю (дуже часто період збору урожаю співпадає із несприятливими для цього погодними умовами, а своєю зерносушаркою можна просушити зерно одразу ж).

  4. І, нарешті, якщо хочете, щоб ВИ заробляли на своєму, а не ХТОСЬ на Вашому.

Чому треба обрати наші зерносушарки?

Перш за все, у нас ВЛАСНЕ виробництво, а це означає, що для Вас ми можемо встановити оптимальну ціну, яка в основній мірі буде залежати від технічних вимог Замовника.

Крім нашої ціни, перевагою є й те, що сам проект розробляється індивідуально під кожного Замовника.  Ви не платите за те, що Вам не потрібно.

На виробництві використовуємо  комплектуючі, вузли та агрегати виключно надійних та перевірених фірм (тому у нас подовжений термін дії гарантії – два роки).

Високий рівень зварювальних, цинкувальних, лако-фарбових робіт.

Наші спеціалісти здійснюють монтаж зерносушарки – тобто ми відповідаємо за належний запуск, не перекладаючи це на інші фірми. І післягарантійне обслуговування також можуть здійснювати наші працівники.

Підсумовуючи вищесказане, наголошуємо: нам вигідно працювати так, щоб Ви рекомендували наші зерносушарки!

Де працюють зерносушарки нашого виробництва? Чи можна побачити їх роботу?

Агрообладнання, в тому числі й зерносушарки, працюють на території України у господарствах різних форм власності.  Потенційним замовникам, тим, хто бажає подивитись на роботу зерносушарки, пропонуємо невелику екскурсію до місця монтажу (якщо зерносушарка в дану пору року експлуатується).

 

Яка гарантія на зерносушарку?

Гарантія на всі типи зерносушарок  – два роки від дати запуску. Дата запуску – це дата підписання Акту про здачу-приймання робіт.

 

Як правильно вибрати зерносушарку?

З огляду на те, що ми пропонуємо різні типи зерносушарок:  поточний, порційний, конвеєрний, комплекс TG Optima, то спочатку  Замовнику необхідно вирішити, скільки тонн планується просушувати, протягом якого терміну, яке паливо буде використовуватись.  Технічний консультант Вам запропонує всі порівняльні дані по різних видах палива, по його вартості.

Є різні варіанти по комплектуванню самої конструкції  зерносушарки, тут все вирішується індивідуально. І кожна зерносушарка проектується окремо під Замовника, що дозволяє йому уникнути зайвих витрат.  

Чи можуть проектувальники попередньо приїхати на місце монтажу, щоб додатково узгодити всі питання по установці зерносушарки?

Обов’язково! Наші технічні спеціалісти, проектувальники можуть виїжджати безпосередньо на місце запланованого монтажу. Додаткова оплата Замовником за такий виїзд не вноситься.

Чи необхідно підписувати Договір на виготовлення зерносушарки?

Із Замовником підписується Договір, де узгоджуються всі  необхідні пункти (тип  зерносушарки,  її вартість, срок виготовлення, термін оплати і т.п.). Попередньо обговорюються всі технічні, фінансові моменти, Договір взаємовигідний і для Замовника, і для Виконавця, є своєрідним правовим захистом та гарантією взятих зобов’язань.

 Який термін виготовлення зерносушарки?

Якщо  Замовник виконує домовленості по  оплаті, то термін виготовлення якнайкоротший – 30 робочих днів.