Зерносушильні комплекси OPTIMA+TG

 Основні поняття та обгрунтування необхідності  

Після збору урожаю майже у кожному господарстві перед керівником постає основне питання: як із мінімальними затратами зменшити вологість зерна для його подальшого зберігання?

Український ринок пропонує безліч механізмів для досягнення оптимального рівня вологості зерна, але переважна більшість цих варіантів є фінансово недоступними для малого та середнього бізнесу. Не будемо забувати про нелегку економічну ситуацію, що склалася у агропромисловому комплексі останнім часом. Затратність виробництва сільгосппродукції зростає, багато учасників аграрного ринку вимушені здавати свою продукцію майже за безцінь, тим самим знецінюючи свій труд та іноді не «виходячи навіть на нуль». Високотехнологічне устаткування, таке необхідне у сучасних умовах господарювання, зачасту залишається лише мрією.

Ми не можемо впливати на погодні умови – особливо болюче це усвідомлювати під час жнив. Більшості аграріїв знайома ситуація, коли рівень вологості зерна після проходження через бункери комбайнів набирає додатковий відсоток вологи. Базового рівня вологи буває важко досягти і за порівняно сприятливих погодних умов. Тоді варіантів дій є лише два. Перший – здавати трейдеру вирощене важким трудом збіжжя, втрачаючи на ціні через високий рівень вологості немалі гроші. Дійсно, багато виробників поставлені в такі умови і приймають це рішення. Варіант другий – просушити зерно, довести його до базової вологості, «притримати» на складі та, дочекавшись оптимальних умов здачі, отримати за свій річний труд ПРИБУТОК.

Процес сушки зерна може бути невигідним у тому разі, якщо затрати на нього «витягають» значну суму грошей із Вашого гаманця. Проте ми хотіли б, щоб Ви звернули свою увагу на продукцію, яку виробляє ФОП Усатий В.Г. ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО ЗЕРНОСУШАРОК, а не перепродаж вироблених кимось, дозволяє нам В РАЗИ ЗМЕНШИТИ ЦІНУ, тим самим роблячи їх ДОСТУПНИМИ НАВІТЬ ДЛЯ МАЛИХ ФОРМ ГОСПОДАРЮВАННЯ.

У  порційних зерносушильних комплексах  OPTIMA+TG забезпечено максимальний ККД теплогенератора (вибір палива: ГАЗ, тверде або дизпаливо), оптимальну потужність електродвигунів, а також завдяки окремим технологічним рішенням неможливість виходу зі строю самого теплогенератора. Решета комплексів OPTIMA+TG виготовлено із оцинкованої сталі.

Потреба палива  на 1 т/% орієнтовно :  тверде паливо – 4-6 кг,  дизпаливо   – 1 л.

Довідково: щоб переглянути інформацію про інші  зерносушарки,  натисніть “зерносушарки конвеєрного типу” ,    “зерносушарки поточного типу” ,    “зерносушарки порційного типу”

Основні технічні характеристики порційних зерносушильних комплексів OPTIMA+TG

Назва Продуктивність по кукурудзі (зменшення вологи із 22% до 14%) Паливо Потужність електродвигунів, кВт Об’єм сушильної камери, куб.м Ціна за виготовлення, монтаж та доставку  (тис.грн з ПДВ)
TG/40 40 т/добу Дрова/Солома в тюках/дизпаливо 21,95 2 x 5 860,0
TG/60 60 т/добу Дрова/Солома в тюках/дизпаливо 21,95 2 x 7.2 1151,0
TG/80 80 т/добу Дрова/Солома в тюках/дизпаливо 27,5 2 x 9.5 1360,0
TG/100 100 т/добу Дрова/Солома в тюках/дизпаливо 27,5 2 x 12 1613,0
TG/120 120 т/добу Дрова/солома в тюках/дизпаливо 39,15 2 х 14 1977,0
TG/160 160 т/добу Дрова/Солома в тюках/дизпаливо 39,5 2 х 19 2319,0
TG/200 200 т/добу Дрова/Солома в тюках/дизпаливо 52,4 2 х 25 2810,0

Відео роботи охолоджувача для зерносушарки:

Фотогалерея ФОП УСАТИЙ В.Г.

[/section]